Instruktorzy

Poznaj nas i rozwijaj swoją lotniczą pasję razem z nam

 

ro_web

Rafał Olszewski
Instruktor Samolotowy

Pilot zawodowy z zamrożoną licencją liniową ATPL(A), z uprawnieniami SEP(L), MEP(L), IR/ME, TR DHC8. Prowadzi szkolenia do licencji PPL(A), ATPL(A), FDL. W Runway HT, instruktor samolotów jednosilnikowych oraz wykładowca.

" Zawsze przyjemność, ani dnia w pracy..."

florek

Marcin Florkowski
Instruktor Samolotowy

Absolwent Akademii Marynarki Wojennej Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego. Przygodę lotniczą zaczynał od szybowców w wieku 17 lat. Pilot zawodowy z zamrożoną licencją liniową ATPL(A), z uprawnieniem FI(A).

"Pilot na początku kariery otrzymuje od losu dwa worki. Jeden pełen – ze szczęściem i drugi pusty – z doświadczeniem. Sztuka, by napełnić ten drugi worek, nim wyczerpie się ten pierwszy..."

Krzysztof Zyska

Krzysztof Zyska
Instruktor Samolotowy

Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Instruktor samolotowy i śmigłowcowy FI(A)/(H), CRI(ME) oraz egzaminator praktyczny LKE na Eurocopterze EC 135. Pilot Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

"Latanie to wolność, a ja lubię patrzeć jak młodzi piloci doświadczają tego uczucia po raz pierwszy i zakochują się w nim bezgranicznie na całe życie."

Mariusz Orzechowski

Mariusz Orzechowski
Instruktor Samolotowy

Absolwent Szkoły Orląt w Dęblinie. Zawodowa praktyka lotnicza realizowana na samolotach wojskowych oraz cywilnych samolotach pasażerskich, oprócz uprawnienia instruktorskiego FI(A) również uprawnienia IR/ME, TR ATR72 oraz zamrożoną licencją liniową ATPL(A).