Szkolenia praktyczne

Rozwijaj swoje lotnicze kompetencje realizując szkolenia praktyczne i zdobywając kolejne uprawnienia i licencje. Traktujemy proces szkolenia jako całość, zacznij od naszych kursów teoretycznych i rozwijaj swoje umiejętności realizując nasze szkolenia praktyczne. Zostając z nami otrzymasz promocyjną cenę kursu teoretycznego, czytaj więcej w dziale „Kursy Teoretyczne".


box-small-szkolenie-praktyczne-lic-turyst

Szkolenie Praktyczne do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego PPL(A)

Proces szkolenia do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego składa się z Kursu Teoretycznego oraz Szkolenia Praktycznego, które realizowane jest po zakończeniu części teoretycznej. Szkolenie praktyczne realizowane jest w oparciu o program szkolenia, który definiuje obszary umiejętności, które nabywane są przez ucznia pilota podczas realizacji kolejnych ćwiczeń w lotach szkolnych.Program szkolenia praktycznego przewiduje minimum 45 godzin lotów szkolnych.

od 28 000 PLN
więcej

box-small-szkolenie-praktyczne-zawodowe-cpla

Szkolenie Praktyczne do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A)/ME

Szkolenie praktyczne realizowane jest w oparciu o program szkolenia, którego celem jest rozbudowanie kompetencji Pilota do poziomu zawodowego. Ćwiczenia realizowane w procesie szkolenia koncentrują się głównie na obsłudze rozszerzonej funkcjonalności samolotu Complex oraz na rozwijaniu umiejętności wykonywania lotów według wskazań przyrządów. Część szkolenia poświęcona jest również przelotom nawigacyjnym, tutaj warto wybrać odpowiednio zaawansowany samolot do szkolenia, żeby nauczyć się pracy z nowoczesną awioniką.

od 22 000 PLN
więcej

box-small-szkolenie-praktyczne-ira

Szkolenie Praktyczne do lotów według wskazań przyrządów IR(A)

Szkolenie praktyczne realizowane jest w oparciu o program szkolenia, którego celem jest nauka pilotażu samolotu w oparciu o zestaw przyrządów, następnie nauka poruszania się w kontrolowanej przestrzeni zgodnie z zasadami lotów IFR (Instrument Flight Rules). Ćwiczenia realizowane w procesie szkolenia koncentrują się głównie na doskonaleniu technik odczytu i interpretacji wskazań przyrządów oraz wykorzystaniu urządzeń awioniki do prowadzenia nawigacji według nawigacyjnych stacji naziemnych oraz systemu GPS.

24 000 PLN
więcej