Szkolenie Praktyczne do Licencji

Pilota Samolotowego Turystycznego PPL(A)

Co mamy dla Ciebie?

Szkolenie praktyczne to nauka umiejętności latania oraz równolegle budowa Twojego warsztatu pracy pilota. Potrzebujesz dobrych narzędzi, żeby efektywnie pracować za sterami samolotu.

{chronocontact}kontaktmini{/chronocontact}

AddThis Social Bookmark Button

Proces szkolenia do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego składa się z Kursu Teoretycznego oraz Szkolenia Praktycznego, które realizowane jest po zakończeniu części teoretycznej. Szkolenie praktyczne realizowane jest w oparciu o program szkolenia, który definiuje obszary umiejętności, które nabywane są przez ucznia pilota podczas realizacji kolejnych ćwiczeń w lotach szkolnych.Program szkolenia praktycznego przewiduje minimum 45 godzin lotów szkolnych.

Jakie warunki musisz spełniać, żeby przystąpić i kontynuować szkolenie praktyczne do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego:

  1. W dniu pierwszego samodzielnego wylotu uczeń pilot musi mieć ukończone 16 lat.
  2. Kandydat ubiegający się o wydanie Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego musi mieć ukończone 17 lat;
  3. Kandydaci którzy nie ukończyli 18 roku życia muszą posiadać oświadczenie rodziców lub opiekunów prawnych zawierające ich zgodę na szkolenie lotnicze w zakresie do licencji PPL(A);
  4. Kandydat ubiegający się o wydanie licencji pilota turystycznego PPL(A) musi posiadać ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie klasy 1 lub 2

Przeczytaj dalej o ile poszerzymy Twój zakres wiedzy przygotowując Cię do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego.


Szkolenie Praktyczne dostępne jest w poniższych opcjach.

Wybór polega na zróżnicowaniu typó samolotów z wykorzystaniem których realizowane jest szkolenie. Każda z opcji określa cenę szkolenia praktycznego w zależności od wybranego typu samolotu. Wybór poszczególnych opcji polega głównie na przeanalizowaniu w jaki sposób chcesz używać swojej Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego, po tym jak ja otrzymasz. Przeczytaj opis każdej z opcji i zastanów się nad własnymi potrzebami i możliwościami.

Ceny podane poniżej są cenami brutto i obowiązują od 2013-09-01

box-small-szkolenie-praktyczne-lic-turyst ico_at3

Samolot Tecnam P2002 JF

Samolot Tecnam P2002 JF to nowoczesny, dwuosobowy samolot turystyczny z bogatym wyposażeniem radionawigacyjnym. Taka maszyna świetnie nadaje się na dalekie przeloty oferując komfort podróży dla pasażerów. Wartości płynące z nowoczesnego wyposażenia awioniki doceni każdy pilot. Wbudowane urządzenie GPS daje pełen komfort pracy za sterami i redukuje nakład pracy a co za tym idzie stres.

28 000 PLN

box-small-szkolenie-praktyczne-lic-turyst ico_c172

Samolot Cessna 172

Samolot Cessna 172. Czteroosobowy samolot turystyczny do zwiedzania i ciekawych przelotów z rodziną lub znajomymi. Poczuj się pewnie za sterami cięższej maszyny i zarażaj swoją pasją bliskich. To samolot dla tych, którzy lubią wypuszczać się na kilkudniowe rajdy w odległe, nieznane miejsca. Nauczysz się obsługi podstawowych urządzeń awioniki oraz zarządzania ekonomią przelotu.

34 000 PLN

Co muszę zrobić, żeby przystąpić do szkolenia praktycznego?

Zgłoszenie uczestnictwa w kursie jest proste, możesz wszystko załatwić przez Internet.

  1. Upewnij się, czy spełniasz minimalne wymagania warunkujące przystąpienie do szkolenia, informację o nich znajdziesz w tym artykule.
  2. Napisz do nas email wypełniając formularz kontaktowy podając następujące informacje: Imię i Nazwisko, telefon kontaktowy, nazwa i opcja szkolenia.
  3. W informacji zwrotnej umówimy się z Tobą na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie w celu omówienia toku szkolenia oraz podpisania umowy na wybrane szkolenie praktyczne.
  4. Jeżeli odbyłeś u nas kurs teoretyczny skorzystaj z preferencji cenowych dla lojalnych klientów w opcji „Kurs Teoretyczny w zestawie ze Szkoleniem Praktycznym w lepszej cenie”.
  5. Gotowe ! Wsiadamy do samolotu i zaczynamy szkolenie.

Przeczytaj wpisy powiązane na blogu Runway Pilot Club

Rozwijaj swoją lotniczą pasję zdobywając uprawnienia wyższego poziomu

ATPL(A)

Kurs Teoretyczny do Licencji Pilota Samolotowego Liniowego ATPL(A)

Wykonaj kolejny krok po otrzymaniu Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego, kurs ATPL(A) łączy w sobie przygotowanie teoretyczne do uprawnienia do lotów według wskazań przyrządów, na samoloty wielosilnikowe oraz Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego.

4 000 PLN
więcej
box-small-szkolenie-praktyczne-ira

Szkolenie Praktyczne do lotów według wskazań przyrządów IR(A)

Rozwijaj swój warsztat Pilota zdobywając uprawnienia wyższego poziomu. Uprawnienie Instrument Rating pozwoli Ci bezpiecznie wykonywać loty według wskazań przyrządów w trudnych warunkach atmosferycznych.

24 000 PLN
więcej
Kurs angielskiej frazeologii lotniczej Aviation English ICAO Level 4+

Kurs angielskiej frazeologii lotniczej Aviation English ICAO Level 4+

Lataj również poza granice Polski, do krajów UE oraz należących do strefy Schengen niema potrzeby odpraw celnych. Na kursie frazeologii angielskiej zdobędziesz umiejętność komunikowania się z wykorzystaniem ustandaryzowanych zwrotów w języku angielskim.

3 000 PLN
więcej

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.

Aby dodać recenzje zarejestruj się lub zaloguj.