Znajdź powody do latania

Latanie fascynuje kolejne pokolenia z wielu powodów. Przyjdź do nas i odszukaj własny powód, żeby nauczyć się latać. Pokażemy Ci możliwości jakie otwiera przed Tobą Licencja Pilota Samolotowego. Chętnie rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach tych, dla których świat lotnictwa jest zupełnie nowym obszarem. Poszukaj z nami powodów do latania i skorzystaj z naszego doświadczenia. Nasi absolwenci znaleźli już zatrudnienie w takich firmach jak Lot, WizzAir, Jet Story, Enter Air, Small Planet, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Teraz właśnie Tobie możemy pomóc podążyć własną ścieżką

Rozwijaj swoją pasję

Idź dalej, rozwijaj swoją lotniczą pasję, poznawaj nowe samoloty i rozszerzaj własne umiejętności zdobywając uprawnienia wyższego poziomu.

Lataj biznesowo

Czas to pieniądz, wiesz o tym najlepiej, uczyń licencję pilota częścią warsztatu pracy i połącz emocje pasji z efektywnością transportu lotniczego.

Buduj własną karierę.

Spełnij marzenia z dzieciństwa, buduj karierę na fundamentach pasji, rób to co kochasz a już nigdy nie będziesz musiał pracować.

„Dlaczego założyliśmy Runway Pilot School?”

Nasza szkoła powstała z pasji do latania, chętnie Cie nią zarazimy. Przyjdź do nas i znajdź powody do rozpoczęcia własnej lotniczej przygody. Dołącz do społeczności naszej szkoły i posłuchaj opowieści tych, którzy zrobili już pierwszy krok zapisując się na Kurs Teoretyczny do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego