Kursy teoretyczne

Wiedza jest bardzo istotnym elementem szkolenia lotniczego. Zdobycie każdej licencji lotniczej bądź uprawnienia wiąże się z przyswojeniem zagadnień potrzebnych do realizacji szkolenia praktycznego. Zapraszamy Cię na nasze kursy teoretyczne, poznaj naszych wykładowców i stań się częścią środowiska ludzi, którzy tworzą lotnictwo w naszym kraju.teoretyczny-100

Kurs Teoretyczny do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego PPL(A)

Tutaj rozpoczynasz szkolenie, którego celem jest zdobycie umiejętności, pozwalających Ci swobodnie poruszać się w przestrzeni powietrznej za sterami samolotu. W trakcie tego kursu zdobędziesz wiedzę z wielu dziedzin, która jest niezbędna do zrozumienia natury latania oraz zasad dzięki którym w powietrze wzbijają się zarówno małe samoloty turystyczne jak i kilkuset tonowe samoloty pasażerskie. Ten kurs umożliwia Ci przystąpienie do szkolenia praktycznego realizowanego za sterami samolotu.

2 500 PLN
więcej

teoretyczny-130

Kurs Teoretyczny do Licencji Pilota Samolotowego Liniowego ATPL(A)

Kurs przeznaczony jest dla osób, które myślą o karierze Pilota Zawodowego oraz dla osób, które chcą rozszerzyć własne lotnicze kompetencje do wyższego poziomu, nie koniecznie zawodowego. Kurs, oprócz zakresu wiedzy na poziomie ATPL(A), zawiera pełen zakres wiedzy do realizowania szkolenia do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A), uprawnień do lotów według wskazań przyrządów IR oraz do lotów na samolotach wielosilnikowych ME.

4 000 PLN
więcej

teoretyczny-130

Aviation English ICAO Level 4+

Lataj również poza granice Polski, do krajów UE oraz należących do strefy Schengen niema potrzeby odpraw celnych. Na kursie frazeologii angielskiej zdobędziesz umiejętność komunikowania się z wykorzystaniem ustandaryzowanych zwrotów w języku angielskim.

1 000 PLN
więcej