logo-blog

Dzisiaj uruchomiliśmy nową stronę internetową Runway Pilot School

Dzisiaj uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej szkoły, zależy nam na tym, żeby za jej pośrednictwem dostarczać jak najwięcej rzeczowej informacji naszym obecnym i przyszłym klientom, uczniom, kolegom.

Na głównej belce nawigacyjnej znajdziecie ofertę naszych szkoleń a na każdej stronie szkolenia szczegółowy opis jego zawartości, opcji oraz terminów realizacji. Na dole strony zamieściliśmy możliwość dodawania opinii o produktach, taką możliwość udostępniamy osobom, które skorzystały z naszych szkoleń.

Zdecydowaliśmy się umożliwić również interakcję udostępniając narzędzia społecznościowe za pomocą których można prowadzić dyskusje z nami, czyli zespołem szkoły, z naszymi uczniami oraz pilotami, którzy latają z nami. Zapraszamy na blog szkoły Runway Pilot Club.

Dział Pobierz przeznaczony jest na dokumenty o różnej tematyce, od formalnych informacji o spółce do standardowych narzędzi do przygotowania lotu docelowo, ten dział na tą chwile jest dopiero na samym początku swojej drogi.

Zależy nam na tym, żebyście znajdowali na naszej stronie coś dla siebie i dołączyli do naszej szkoły realizując szkolenie w Runway Pilot School lub latając w Runway Pilot Club.

Zapraszam nieustająco, Przemek Szydłowski

(9 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)

Runway Pilot Club

Zapraszamy Cię do czynnego udziału w społeczności szkoły, dziel się swoją wiedzą z innymi dołączając do dyskusji pod wpisami na blogu Runway Pilot Club.