Aviation English

Kurs angielskiej frazeologii lotniczej

Aviation English ICAO Level 4+

{chronocontact}kontaktmini{/chronocontact}

AddThis Social Bookmark Button

Aviation English ICAO Level 4+ Lataj również poza granice Polski. Do krajów UE oraz należących do strefy Schengen nie ma potrzeby odpraw celnych. Na kursie frazeologii angielskiej zdobędziesz umiejętność komunikowania się z wykorzystaniem ustandaryzowanych zwrotów w języku angielskim.

1 000 PLN

Czy muszę znać angielski, żeby przystąpić do kursu Aviation English?

Kurs Aviation English jest zorientowany na naukę proceduralnej frazeologii lotniczej w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są w języku polskim i angielskim z założeniem, że osoby uczęszczające na kurs nie dysponują płynną znajomością języka angielskiego a chcą nabyć określone umiejętności umożliwiające im komunikację w wąskim obszarze jakim jest frazeologia lotnicza. Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie jest jednak wskazana żeby uczestnictwo w zajęciach było efektywne dla kursanta. Nie ma potrzeby posiadania żadnych certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego, to jest Twój wybór czy jesteś gotów, żeby poszerzyć swoją wiedzę o frazeologię lotniczą w języku angielskim, warto spróbować.

Czy muszę mieć licencję, żeby zapisać się na kurs Aviation English?

Nie ma formalnych wymagań co do posiadania Licencji Pilota Samolotowego lub innej licencji bądź świadectwa kwalifikacji. Kurs Aviation English może zrobić każdy, którego celem jest zdobycie wiedzy z zakresu komunikacji radiowej w służbie lotniczej prowadzonej w języku angielskim. Obecnie w naszej przestrzeni powietrznej przemieszcza się coraz więcej statków powietrznych różnej kategorii prowadzonych przez pilotów anglojęzycznych, ważne jest, żeby posiadać umiejętność komunikowania się w określonym standardzie, jaki zapewnia zestaw ustandaryzowanych zwrotów w języku angielskim. Oprócz pilotów samolotowych i śmigłowcowych w kursie uczestniczą również piloci samolotów ultralekkich oraz piloci paralotni, taka wiedza przyda się każdemu.

Czy po zakończeniu kursu mogę przystąpić do formalnego egzaminu ICAO Aviation English?

Oczywiście, kurs Aviation English ukierunkowany jest na przygotowanie Ciebie do przystąpienia do formalnego egzaminu ICAO Aviation English nadającego uprawnienie do komunikowania się w jezyku angielskim, które to uprawnienie jest wpisywane do licencji po pozytywnym zdaniu egzaminu przed komisja egzaminacyjną.

Przeczytaj dalej o ile poszerzymy Twój zakres wiedzy przygotowując Cię do prowadzenia komunikacji radiowej w języku angielskim


Szkolenia teoretyczne w dogodnych opcjach czasowych

Organizujemy kursy w trzech opcjach żeby jak najlepiej dopasować się do Twojego kalendarza. Bieżące terminy nadchodzących kursów możesz sprawdzić poniżej przy wybranej opcji. Wszystkie kursy realizowane są w dwóch cyklach. Cykl wiosenny rozpoczyna się w marcu i kończy w sierpniu, cykl jesienny rozpoczyna się w październiku i kończy w lutym. Przy wyborze kursu zastanów się który z cykli najbardziej pasuje do Twojego kalendarza.

NAJBLIŻSZY KURS: MAJ 2015
KOLEJNY KURS: Sesja jesienna 2015

Zajecia odbywają się w godzinach od 18:00 do 21:00, jeżeli pracujesz w Warszawie, to ta opcja jest dla Ciebie, czas dojazdu z Ursynowa do naszej szkoły ulokowanej na Bemowskim lotnisku to około jednej godziny w popołudniowych korkach, zatem kończąc o 17:00 zdążysz jeszcze zajęcia. Na wniosek grupy godziny kursów możemy dostosować +/- 30 minut.


Co muszę zrobić, żeby zapisać się na kurs?

Zgłoszenie uczestnictwa w kursie jest proste, możesz wszystko załatwić przez Internet.

  1. Dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 500 PLN, wpisując w tytule przelewu rodzaj kursu oraz wybraną opcję, na przykład: „Aviation English”
    Runway Sp. z o.o.
    Nr konta: 21 1030 0019 0109 8530 0015 3684
  2. Napisz do nas email wypełniając formularz kontaktowy podając następujące informacje: Imię i Nazwisko, telefon kontaktowy, nazwa, opcja i termin kursu
  3. Gotowe ! Po otrzymaniu powyższych informacji i przelewu zaliczki wpisujemy Cię na listę kursantów. Przed terminem zbliżającego się kursu dostaniesz od nas email przypominający o zbliżających się zajęciach

Rozwijaj swoją lotniczą pasję zdobywając uprawnienia wyższego poziomu

ATPL(A)

Kurs Teoretyczny do Licencji Pilota Samolotowego Liniowego ATPL(A)

Wykonaj kolejny krok po otrzymaniu Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego, kurs ATPL(A) łączy w sobie przygotowanie teoretyczne do uprawnienia do lotów według wskazań przyrządów, na samoloty wielosilnikowe oraz Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego.

4 000 PLN
więcej
Szkolenie Praktyczne do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A)

Szkolenie Praktyczne do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A)/ME

Spełnij swoje marzenia i zamień pasję w sposób na życie. Kontynuuj szkolenie do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A) realizując je w połączeniu z uprawnieniem do lotów na samolotach wielosilnikowych ME. Twoim celem jest zdobycie kompletu uprawnień, żeby zaistnieć na rynku pracy Pilotów.

od 22 000 PLN
więcej
box-small-szkolenie-praktyczne-ira

Szkolenie Praktyczne do lotów według wskazań przyrządów IR(A)

Rozwijaj swój warsztat Pilota zdobywając uprawnienia wyższego poziomu. Uprawnienie Instrument Rating pozwoli Ci bezpiecznie wykonywać loty według wskazań przyrządów w trudnych warunkach atmosferycznych.

24 000 PLN
więcej

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.

Aby dodać recenzje zarejestruj się lub zaloguj.