Kurs Teoretyczny ATPL(A)

Kurs Teoretyczny do Licencji

Pilota Samolotowego Liniowego ATPL(A)

Ucz się wydajniej !

Element nauki własnej podczas kursu realizowany jest w oparciu o profesjonalne wydawnictwo firmy Jeppesen. Zestaw podręczników nie zawiera się w cenie kursu.

left-img-5

Jeppesen JAA ATPL Training
Zestaw czternastu podręczników zawierający całość wiedzy potrzebnej to wyszkolenia pilota do poziomu Licencji Pilota Samolotowego Liniowego.

left-img-6

Student Pilot Route Manual
Zestaw pomocy do nauki zawierający mapy oraz objaśnienia ich użytkowania.

left-img-7

Test Preparation Software
Oprogramowanie umożliwiające generowanie testów z bazy danych zawierającej ponad 2 700 pytań.

Cena: 2 799 PLN
{chronocontact}kontaktmini{/chronocontact}

AddThis Social Bookmark Button

Kurs Teoretyczny do Licencji Pilota Samolotowego Liniowego ATPL(A) przeznaczony jest dla osób, które myślą o karierze Pilota Zawodowego oraz dla osób, które chcą rozszerzyć własne lotnicze kompetencje do wyższego poziomu, nie koniecznie zawodowego. Kurs, oprócz zakresu wiedzy na poziomie ATPL(A), zawiera pełen zakres wiedzy do realizowania szkolenia do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A), uprawnień do lotów według wskazań przyrządów IR oraz do lotów na samolotach wielosilnikowych ME. Po ukończeniu tego kursu oraz pomyślnym zdaniu egzaminów przez Lotniczą Komisją Egzaminacyjną możesz dalej kontynuować szkolenie praktyczne w celu realizacji wyżej wymienionych uprawnień lub licencji.

4 000 PLN

( Cena brutto aktualna od 2012-07-01 )

Żeby móc wziąć udział w kursie należy spełnić poniższe wymagania:

 1. ukończone co najmniej 17 lat
 2. posiadać co najmniej wykształcenie gimnazjalne albo równorzędne
 3. posiadać orzeczenie lotniczo-lekarskie adekwatne do posiadanej licencji
 4. mieć ukończoną praktykę lotniczą na poziomie co najmniej Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego PPL(A)
 5. posiadać ważną Licencją Pilota Samolotowego

 

Dokumenty jakie należy przedłożyć dla potwierdzenia wymaganych warunków progowych:

 1. Licencję Pilota Samolotowego (co najmniej PPL(A))
 2. Orzeczenie lotniczo-lekarskie PART-MED Class 1
 3. Książkę Lotów Pilota/Dziennik Pilota z poświadczonym aktualnym nalotem

 

Przeczytaj dalej o ile poszerzymy Twój zakres wiedzy przygotowując Cię do Licencji Pilota Samolotowego Linowego.


Szkolenia teoretyczne w dogodnych opcjach czasowych

Organizujemy kursy w trzech opcjach żeby jak najlepiej dopasować się do Twojego kalendarza. Bieżące terminy nadchodzących kursów możesz sprawdzić poniżej przy wybranej opcji. Wszystkie kursy realizowane są w dwóch cyklach. Cykl wiosenny rozpoczyna się w marcu i kończy w sierpniu, cykl jesienny rozpoczyna się w październiku i kończy w lutym. Przy wyborze kursu zastanów się który z cykli najbardziej pasuje do Twojego kalendarza.

NAJBLIŻSZY KURS: 30 września 2017
KOLEJNY KURS: Sesja wiosenna 2018

Kurs w trybie Distance Learning pozwala na elastyczne zrealizowanie procesu nauczania zawierającego obszerny zakres wiedzy skoncentrowany w 650 godzinach nauki. Proponowany kurs realizowany jest z wykorzystaniem dwóch procesów dydaktycznych.

Wykłady stacjonarne
Na wykładach stacjonarnych realizowanych w siedzibie szkoły masz okazję przyswoić wiedzę prezentowaną przez specjalistów w danej dziedzinie. Wykorzystaj ten czas na zadawanie pytań, wiele zajęć odbywa się w formie warsztatów na których uczysz się umiejętności, które będą Ci potrzebne w dalszej karierze Pilota. Wykłady stacjonarne trwają 140 godzin i realizowane są w postaci weekendowych zjazdów organizowanych co drugi tydzień.

Nauka własna
Ten element jest nie mniej ważny niż praca z wykładowcami. Bardzo ważną jego częścią jest zestaw podręczników Jeppesen JAA ATPL Training, który rekomendujemy jako podstawowy podręcznik kursu (o zawartości zestawu podręczników możesz przeczytać w części „Więcej” powyżej). Wspomniane podręczniki to całościowe kompendium wiedzy dla Pilota aspirującego do poziomu Licencji Pilota Samolotowego Liniowego. Nauka własna realizowana jest według planu nauki, którego częścią są testy okresowe z przyswojonej wiedzy teoretycznej. Pamiętaj, że rynek pracy nie jest łatwy, Twoja wiedza to inwestycja, która definiuje Twoją wartość, nie zmarnuj tego czasu. Dbając o swoją wiedzę, korzystaj z podręczników nie tylko w trakcie kursu, są one prawdziwą wartością również na przyszłość, powinny znaleźć się na Twojej półce książek. Nauka własna składa się z 510 godzin pracy własnej z polecanym podręcznikiem.


Co muszę zrobić, żeby zapisać się na kurs?

Zgłoszenie uczestnictwa w kursie jest proste, możesz wszystko załatwić przez Internet.

 1. Upewnij się, czy spełniasz minimalne wymagania warunkujące przystąpienie do szkolenia, informację o nich znajdziesz w tym artykule.
 2. Dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 500 PLN, wpisując w tytule przelewu rodzaj kursu oraz wybraną opcję, na przykład: „ATPL Distance Learning"
  Runway Sp. z o.o.
  Nr konta: 21 1030 0019 0109 8530 0015 3684
 3. Napisz do nas email wypełniając formularz kontaktowy podając następujące informacje: Imię i Nazwisko, telefon kontaktowy, nazwa i opcja kursu
 4. Gotowe ! Po otrzymaniu powyższych informacji i przelewu zaliczki wpisujemy Cię na listę kursantów. Przed terminem zbliżającego się kursu dostaniesz od nas email przypominający o zbliżających się zajęciach

Przeczytaj wpisy powiązane na blogu Runway Pilot Club

Rozwijaj swoją lotniczą pasję zdobywając uprawnienia wyższego poziomu

Szkolenie Praktyczne do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A)

Szkolenie Praktyczne do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A)/ME

Spełnij swoje marzenia i zamień pasję w sposób na życie. Kontynuuj szkolenie do Licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A) realizując je w połączeniu z uprawnieniem do lotów na samolotach wielosilnikowych ME. Twoim celem jest zdobycie kompletu uprawnień, żeby zaistnieć na rynku pracy Pilotów.

od 22 000 PLN
więcej
box-small-szkolenie-praktyczne-ira

Szkolenie Praktyczne do lotów według wskazań przyrządów IR(A)

Rozwijaj swój warsztat Pilota zdobywając uprawnienia wyższego poziomu. Uprawnienie Instrument Rating pozwoli Ci bezpiecznie wykonywać loty według wskazań przyrządów w trudnych warunkach atmosferycznych.

24 000 PLN
więcej
Kurs angielskiej frazeologii lotniczej Aviation English ICAO Level 4+

Kurs angielskiej frazeologii lotniczej Aviation English ICAO Level 4+

Lataj również poza granice Polski, do krajów UE oraz należących do strefy Schengen niema potrzeby odpraw celnych. Na kursie frazeologii angielskiej zdobędziesz umiejętność komunikowania się z wykorzystaniem ustandaryzowanych zwrotów w języku angielskim.

3 000 PLN
więcej

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.

Aby dodać recenzje zarejestruj się lub zaloguj.